MINI DUNGKERS

Trainingstijd:
Zondag 10.00 – 11.00 uur in de Misse

Aiden Bos
Storm Jurres
Jenti Schaap
Harm van der Steen
Ties van der Steen
Gijs van der Steen

GEMENGD U10

Trainer: Mitchell Pengel
Coach: Merel van de Veerdonk

Trainingstijd:
Dinsdag 18.30 – 19.30 uur in de Theereheide
Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Ivan van Boxtel
Arvid Meleti
Ninthe Smith
Chelsey van Vught
Carmen van der Weg
Thomas Wijnen
Thijs Wijnen
Jens van den Heuvel
Daan Smulders
Koen van Summeren
Nora Maas
Djonairo Netten

GEMENGD U14

Trainer / coach:
Henri Timmermans

Trainingstijd:
Dinsdag 18.30 – 19.45 uur in de Theereheide
Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Tobias van Achterberg
Sven van der Leest
Romy den Ouden
Teun van Summeren
Sanne Tolenaars
Niels van de Veerdonk
Maaike van den Biggelaar
Larn van Gulick
Rolf van Nisselrooij
Daan Reuverkamp
Mark Schuurmans
Bjorn Tolenaars

JONGENS U18

Trainer / coach:
Gijs van Esch (Ass. Joël Brandt)

Trainingstijd:
Dinsdag 18.30 – 20.00 uur in de Theereheide
Donderdag 18.30– 20.00 uur in de Misse

Joao Carlos Dias de Oliveira
Vincent van Eck
Douwe Hendriks
Floris van Lingen
Nisse van Nahuijs
Wessel van Nahuijs
Tim van Boxtel
Robin van de Elzen
Jameliano van Esch
Jim van der Plas
Bryan Priem
Pim Vissers
Eduard Hurtado Vinces

HEREN RECREANTEN

Trainingstijd:
Maandag 21.00 – 22.00 uur in de Misse

Jeroen Eijkemans
Johan Halewijn
Leo van Hedel
Roelof Heessels
Wijnand van Iersel
Jeroen de Jong
Jacques de Laat
Dirk van Lieshout
Stefan Luites
Epko van Nisselrooij
Joost Roodenrijs
Jac Sparidans
Gertjan Sterks
Erik van Summeren
Albert Swinkels
Hans van Veluwe
Koen van de Ven
Norbert Vissers
Johannes Ackermans
Willem Waarts
John van Vught

HEREN 1

Trainer / coach:
Francesco Pizzocolo

Trainingstijd:
Dinsdag 19.30 – 21.15 uur in de Theereheide
Donderdag 20.45 – 23.00 uur in de Misse

Joel Brandt
Roel Cuppen
Thomas Guldenaar
Joris von der Haar
Jeroen van der Heiden
Raymond van der Heiden
Bas Jurres
Glenn Korthals
Climbie N’Gbala
Nick Schakenraad
Marco van Uden
Jordy Weekers

HEREN 2

Trainer / coach:
Jordy Weekers

Trainingstijd:
Dinsdag 21.15 – 22.30 uur in de Theereheide
Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Brian van Breugel
Gijs van Esch
Loek Jurres
Peer Kooijmans
Rob Mijs
Mark Pijnenburg
Martijn van Tilburg
Tibor van der Wel
Ken van Zandbeek
Maurits van Aalst
Marco Braken

HEREN 3

Trainer / coach:
Johan Halewijn

Trainingstijd:
Maandag 19.45 -21.00 uur in de Misse
Rowan Cooijmans
Patrick Jansen
Mark Mettler
Matties Otter
Floris Ran
Tim Schaap
Ruben Schmeitz
Rick Smits
Milan van der Weert
Niels Cooijmans (recr)
Jurgen van de Westelaken (recr)

MEISJES U16

Trainer / coach:
Julia Kapteijns (Ass. Dirk van Lieshout)

Trainingstijd:
Maandag 18.15 – 19.45 uur in de Misse

Kirah van Breugel
Bente Hanegraaf
Bo de Laat
Lotte Langenhuijsen
Pien van Lieshout
Britt Lommelaars
Anne Lot Schellekens
Milou van de Veerdonk
Merel van de Veerdonk

DAMES 1

Trainer / coach:
Maurits van Aalst

Trainingstijd:
Donderdag 20.30 – 22.00 uur in de Misse

Sophie de Langen
Kim van de Weijenberg
Gabriela Weimar
Anouk Giesberts
Kelly van Gogh
Julia Kapteijns
Eline de Keijzer
Lian van de Veerdonk
Jolijn Verhoof
Sophie van de Loo
Fleur van de Loo
Rosanne van Dijsseldonk (recr)

DAMES 2

Trainer / coach:
Henri Timmermans

Trainingstijd:
Donderdag 19.30 – 21.00 uur in de Misse

Elle van Hedel
Marie-Jose van den Heuvel
Wendy van der Lee
Claudia van de Veerdonk
Barbara Wolters – Ireeuw
Steffie de Keijzer
Linda van Herpen (recr)
Arnoldine Sterks (recr)
Dorine van Hedel (recr)
Alda Kohler (recr)
Karin Vissers (recr)

DAMES RECREANTEN

Trainingstijd:
Dinsdag 19.45 – 20.45 uur in de Theereheide

Marieke Coolen
Dorine van Hedel
Marieke Klomp
Alda Kohler
Ingrid Korthout
Sylvia Lemmens
Margreet Lips
Frances Mulders
Brigitte Muselaers
Marion Pijnenburg
Maria van der Steen
Wilma Wouters
Hayat Drak Alsibaei

Den Dungk