Teams en trainingstijden 21-22

MINI DUNGKERS

Trainers: Tibor van der Wel / Bjorn Tolenaars

Trainingstijd:
Zondag 10.00 – 11.00 uur in de Misse

Gijs van der Steen
Oliver Gestel
James Gestel
Otis van Empel
Anne-Sophie Breems

MEISJES U10

Trainers: Bo de Laat / Tim Schaap

Trainingstijd:

Dinsdag 17.30 – 18.30 uur in de Theereheide           tijdelijk ander zaal: In de Wegwijzer

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Jenti Schaap
Zara Pijnappels
Lieke van den Heuvel
Emma Hoezen
Sofie Smulders
Elaf Saad Allah
Hilde Visser
Neve de Haan

JONGENS U10

Trainer / coach:
Merel van de Veerdonk / Milou van de Veerdonk

Trainingstijd:
Dinsdag 17.30 – 18.30 uur in de Theereheide

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Harm van der Steen
Sjoerd Visser
Sjors van Tilburg
Stijn van Leur
Simon Ran
Querijn Bakker
Max van Irsel
Vince Otter
Menno Tiebosch
Simon Tiebosch

 

JONGENS U12

Trainer / coach:
Lotte Langenhuijsen / Rolf van Nisselrooij

Trainingstijd:
Dinsdag 17.30 – 18.30 uur Tijdelijk ander tijdstip      18.30-19.30 uur in de Theereheide

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Daan Smulders
Luc van der Linden
Arthur Schreuder
Tom van Heumen
Valentijn Pijnenburg
Aiden Bos
Storm Jurres
Daan Veltman
Luutzen Blaak
Pim Hamers

 

MEISJES U14

Trainer / coach:
Wessel van Nahuijs / Britt Lommelaars

Trainingstijd:

Dinsdag 18.30 – 19.30 uur in de Theereheide          tijdelijk ander tijdstip en zaal: Maandag 18.00-19.00 uur in de Misse

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Carmen van der Weg
Nora maas
Ninthe Smith
Dana Groendaal

 

JONGENS U16

Trainer / coach:
Carlo Langenhuijsen

Trainingstijd:
Dinsdag 18.30 – 19.45 uur in de Theereheide          tijdelijk ander tijdstip en zaal 19.30-20.30 uur in de Wegwijzer

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Arvid Meleti
Sven van der Leest
Tobias van Achterberg
Djonairo Netten
Niels van de Veerdonk
Ivan van Boxtel
Leon Kouwenhoven
Marc Pierlo
Thomas Bressers
Jasper Langenhuijsen

JONGENS U20

Trainer / coach:
Robin van de Elzen / Tim van Boxtel

Trainingstijd:
Dinsdag 18.30 – 19.30 uur
in de Theereheide           tijdelijk ander zaal: In de Wegwijzer

Donderdag 18.30 – 19.45 uur in de Misse

Joao Carlos Dias de Oliveira
Vincent van Eck
Rolf van Nisselrooij
Mark Schuurmans
Daan Reuvekamp
Larn van Gulick
Bjorn Tolenaars
Wessel van Nahuijs

HEREN 1

Trainer / coach: Gijs van Esch

Trainingstijd:

Dinsdag 20.45 – 22.30 uur in de Theereheide           tijdelijk ander tijdstip en zaal 20.45 – 22.30 uur in      zaal: Windkracht 5 in de Groote Wielen (Rosmalen)

Donderdag 20.45 – 22.30 uur in de Misse

Marco van Uden
Jordy Weekers
Martijn van Tilburg
Tibor van der Wel
Laurens Arts
Freek Mulders
Floris van Lingen
Nisse van Nahuijs
Peer Kooijmans
Robin van de Elzen
Bas Jurres (recr.)

 

HEREN 2

Trainer / coach: Jordy Weekers

Trainingstijd:
Dinsdag 19.30 – 20.45 uur in de Theereheide           tijdelijk ander tijdstip en zaal 19.30 – 20.45 uur in      zaal: Windkracht 5 in de Groote Wielen (Rosmalen)

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Loek Jurres
Gijs van Esch
Rowan Langenhuijsen

Mark Pijnenburg
Milan van der Weert
Brian van Breugel
Tim van Boxtel

HEREN 3

Trainer / coach: Johan Halewijn

Trainingstijd:
Maandag 21.15 – 22.30 uur in de Misse

Floris Ran
Tim Schaap
Patrick Jansen
Rowan Cooijmans
Rick Smits
Milton Ooms
Mart Smits
Mark Mettler
Tanno Langenhuijsen
Matties Otter (recr)
Niels Cooijmans(recr)
Danny Meesters (recr)

HEREN RECREANTEN

Trainingstijd:
Maandag 20.15 – 21.15 uur in de Misse

Jac Sparidans
Leo van Hedel
Johannes Ackermans
John van Vugt
Joost Roodenrijs
Johan Halewijn
Dirk van Lieshout
Roelof Heessels
Erik van Summeren
Stefan Luites
Norbert Vissers
Gertjan Sterks
Willem Waarts
Jeroen Rijkers
Vincent Rijkers
Peter Rijkers
Bob Jilesen
Marcel Blom
Danny Meesters

Erwin van de Veerdonk

DAMES RECREANTEN

Trainingstijd:
Dinsdag 19.45 – 21.00 uur in de Theereheide            tijdelijk ander tijdstip en zaal 20.30-21.30 uur in de Wegwijzer

Marieke Coolen
Dorine van Hedel
Marieke Klomp
Alda Kohler
Sylvia Lemmens
Margreet Lips
Frances Mulders
Brigitte Muselaers
Marion Pijnenburg
Maria van der Steen
Coletie Hulsken

MEISJES U20

Trainer / coach:
Marco van Uden 

Trainingstijd:
Dinsdag 19.30 – 20.45 uur in de Theereheide

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Kirah van Breugel
Bente Hanegraaf
Bo de Laat
Lotte Langenhuijsen
Britt Lommelaars
Milou van de Veerdonk
Merel van de Veerdonk
Rosanna Croes
Esmee Maas
Lieke Cromsigt
Janne Derksen

DAMES 1

Trainer / coach:
Kor Oosterbeek

Trainingstijd:
Donderdag 20.45 – 22.15 uur in de Misse

Sophie de Langen
Kim van de Weijenberg
Gabriela Weimar
Eline de Keijzer
Lian van de Veerdonk
Fleur van de Loo
Sophie van de Loo
Sanne van de Weijenberg
Steffie van Zandbeek
Leoni Pijnenburg (recr.)

Lieke Krol (recr.)

DAMES 2 (combinatie met VSE1 Tenderfeet)

Trainer: Henri Timmermans

Trainingstijd:
Maandag 19.00 – 20.15 uur in de Misse

Donderdag 19.00 – 20.30 De Zaert

Elle van Hedel
Marie-Jose van den Heuvel
Wendy van der Lee
Claudia van de Veerdonk
Barbara Wolters – Ireeuw
Wiesje van Bijsterveld
Robin Busio

Scarlett Cuperus (Tenderfeet)
Laura Pennings (Tenderfeet)
Melanie van der Plas (Tenderfeet)
Lieke van der Voort (Tenderfeet)
Emma van der Wal (Tenderfeet)
Anouk van de Veerdonk (recr.)
Arnoldine Sterks (recr.)
Jilke Voets (recr.)