Teams en trainingstijden 22-23

MINI DUNGKERS

Trainers: Tibor van der Wel / Bjorn Tolenaars / John van Vugt / Carmen van der Weg / Martijn van Tilburg

Trainingstijd:
Zondag 10.00 – 11.00 uur in de Misse

Oliver Gestel
James Gestel
Lieke Veltman
Tijn van Gastel
Bob Hamers
Pelle Jurres
Noah Ottevanger
Lisa de Laat
Dex Rovers
Max Tillemans

GEMENGD U10

Trainers: Bo de Laat

Trainingstijd:

Dinsdag 18.15 – 19.15 uur in de Theereheide

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Lieke van den Heuvel
Sofie Smulders
Hilde Visser
Julia Hoezen
Gijs van der Steen
Stef van den Einden
Vlinder Vermeieren
Saga Holm
Bobbie de Bruijn

JONGENS U12-1

Trainer / coach:
Lotte Langenhuijsen / Rolf van Nisselrooij

Trainingstijd:

Dinsdag 18.15- 19.15 uur in de Theereheide 

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Luutzen Blaak
Aiden Bos
Pim Hamers
Guus van Heeswijk
Tom van Heumen
Jens van den Heuvel
Storm Jurres
Luc van der Linden
Jayvano Paulina
Valentijn Pijnenburg
Arthur Schreuder
Daan Smulders
Daan Veltman

GEMENGD U12-2

Trainer / coach:
Milou van de Veerdonk / Niels van de Veerdonk

Trainingstijd:

Dinsdag 18.15 – 19.15 uur in de Theereheide 

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Querijn Bakker
Neve de Haan
Emma Hoezen
Vince Otter
Simon Ran
Harm van der Steen
Simon Tiebosch
Menno Tiebosch
Sjors van Tilburg
Sjoerd Visser
Fiene de Vries
Teun van Wanrooij
Tom Kamphuis

JONGENS U16

Trainer / coach:
Carlo Langenhuijsen

Trainingstijd:

Maandag 18.30 – 19.45 uur in de Misse 

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Sven van der Leest
Thomas Bressers
Marc Pierlo
Leon Kouwenhoven
Ivan van Boxtel
Arvid Meleti
Niels van de Veerdonk
Tobias Achterberg

JONGENS U22

Trainer / coach:
Robin van de Elzen / Tim van Boxtel

Trainingstijd:

Dinsdag 19.15 – 20.30 uur in de Theerheide

Donderdag 18.15 – 19.30 uur in de Misse

Joao Carlos Dias de Oliveira
Vincent van Eck
Rolf van Nisselrooij
Mark Schuurmans
Daan Reuvekamp
Larn van Gulick
Bjorn Tolenaars
Wessel van Nahuijs
Jasper Langenhuijsen
Nisse van Nahuijs
Floris van Lingen

MEISJES U22

Trainer / coach:
Marco van Uden 

Trainingstijd:

Dinsdag 19.15 – 20.30 uur in de Theereheide

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Kirah van Breugel
Bente Hanegraaf
Bo de Laat
Lotte Langenhuijsen
Milou van de Veerdonk
Merel van de Veerdonk
Esmee Maas
Janne Derksen
Bo van Oirschot

HEREN 1

Trainer / coach: Gijs van Esch

Trainingstijd:

Dinsdag 20.30 – 22.15 uur in de Theereheide

Donderdag 20.45 – 22.30 uur in de Misse

Marco van Uden
Jordy Weekers
Martijn van Tilburg
Tibor van der Wel
Laurens Arts
Floris van Lingen
Nisse van Nahuijs
Peer Kooijmans
Robin van de Elzen
Ed Norvell
Brian van Breugel

HEREN 2

Trainer / coach: Johan Halewijn

Trainingstijd:

Dinsdag 19.15 – 20.30 uur in de Theerheide

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Gijs van Esch
Rowan Langenhuijsen

Mark Pijnenburg
Rick Smits
Tim van Boxtel
Tanno Langenhuijsen
Mark Mettler
Mart Smits
Tim Schaap
Lucas van Dinther
Rowan Cooijmans (recr.)
Patrick Jansen (recr.)
Bas Jurres (recr.)
Milton Ooms (recr.)
Niels Cooijmans (recr.)
Danny Meesters (recr.)
Floris Ran (recr.)
Stan van der Sluis(recr.)

DAMES 1

Trainer / coach:
Henri Timmermans

Trainingstijd:
Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Barbara Wolters-Ireeuw
Claudia van de Veerdonk
Anouk van de Veerdonk
Wendy van der Lee
Marie-José van den Heuvel
Scarlett Cuperus
Robin Busio
Lieke van der Voort
Emma van der Wal
Laura Pennings
Elle van Hedel (recr.)
Jilke Voets (recr.)
Arnoldine Sterks (recr.)
Lieke Taks (recr.)

DAMES RECEREANTEN 1

Trainingstijd:
Maandag 20.45 – 21.45 uur in de Misse  

Marieke Coolen
Dorine van Hedel
Marieke Klomp
Alda Kohler
Margreet Lips
Frances Mulders
Brigitte Muselaers
Marion Pijnenburg
Maria van der Steen
Coletie Hulsken

HEREN RECREANTEN

Trainingstijd:
Maandag 19.45 – 20.45 uur in de Misse

Jac Sparidans
Leo van Hedel
Johannes Ackermans
John van Vugt
Joost Roodenrijs
Johan Halewijn
Dirk van Lieshout
Roelof Heessels
Erik van Summeren
Stefan Luites
Norbert Vissers
Gertjan Sterks
Willem Waarts
Jeroen Rijkers
Vincent Rijkers
Peter Rijkers
Marcel Blom
Erwin van de Veerdonk

DAMES RECREANTEN 2

Trainingstijd:

Donderdag 20.45 – 22.00 uur in de Misse

Fleur van de Loo
Lian van de Veerdonk
Steffie van Zandbeek

Lieke Krol

Ainhoa Etxeberria

Leoni Pijnenburg
Julia Kapteijns
Sophie de Langen
Corina Vermeieren