Teams en trainingstijden 23-24

MINI DUNGKERS

Trainers: Tibor van der Wel / Bjorn Tolenaars / John van Vugt / Carmen van der Weg / Martijn van Tilburg

Trainingstijd:
Zondag 10.00 – 11.00 uur in de Misse

Mylo van der Wel
Quinn Henrdikx
Pep Blatter
Samuel Jonker
Kik de Beer
Sebas Otten
Alex van der Meijden
Abel van Doremalen
Noud van Moorsel
Bjarne Mertens
Sev Honig
Oscar Uitenbroek

GEMENGD U10-1

Trainers: Bo de Laat / Niels van de Veerdonk

Trainingstijd:

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Lieke van den Heuvel
Sofie Smulders
Hilde Visser
Gijs van der Steen
Stef van den Einden
Vlinder Vermeieren
Saga Holm
Bobbie de Bruijn

GEMENGD U10-2

Trainer / coach:
Bo de Laat / Niels van de Veerdonk

Trainingstijd:

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Bob Hamers
Lisa de Laat
Dex Rovers
Noah Ottevanger
Lieke Veltman
Pelle Jurres
Laurens Uitenbroek

GEMENGD U12

Trainer / coach:
Milou van de Veerdonk / Tim van Boxtel

Trainingstijd:

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Sjoerd Visser
Sjors van Tilburg
Simon Ran
Menno Tiebosch
Simon Tiebosch
Jenti Schaap
Thom van der Linden
Julia Hoezen
Querijn Bakker
Jayson van de Lek
Robbie Djay Linschoten
Cecil Kilic

JONGENS U14-1

Trainer / coach:
Carlo Langenhuijsen / Mark Pijnenburg / Matties Otter

Trainingstijd:

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Daan Smulders
Jens van den Heuvel
Luutzen Blaak
Luc van der Linden
Jayvano Paulina
Teun van Wanrooij
Vince Otter
Pim Hamers
Neal Schreuders

GEMENGD U14-2

Trainer / coach:
Lotte Langenhuijsen

Trainingstijd:

Donderdag 17.30 – 18.30 uur in de Misse

Tom van Heumen
Arthur Schreuder
Guus van Heeswijk
Daan Veltman
Storm Jurres
Neve de Haan
Emma Hoezen
Aidan Bos
Abel Schrauwen
Harm van der Steen
Boris Dupont

JONGENS U18

Trainer / coach:
Robin van de Elzen / Merel van de Veerdonk

Trainingstijd:

Donderdag 18.30 – 19.30 uur in de Misse

Ivan van Boxtel
Thomas Bressers
Tobias Achterberg
Niels van de Veerdonk
Sven van der Leest
Jasper Langenhuijsen
Morris Oss
Max Eijdems
Kasper Rolff
Sem te Voert

JONGENS U22

Trainer / coach:
Jordy Weekers / Peer Kooijmans 

Trainingstijd:

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Bjorn Tolenaars
Rolf van Nisselrooij
Mark Schuurmans
Vincent van Eck
Wessel van Nahuijs
Nisse van Nahuijs
Floris van Lingen
Joao Carlos Dias de Oliveira (recr.)

MEISJES U22

Trainer / coach:
Marco van Uden

Trainingstijd:

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Merel van de Veerdonk
Janne Derksen
Bo de Laat
Lotte Langenhuijsen
Milou van de Veerdonk
Bo van Oirschot
Kirah van Breugel
Esmee Maas
Anna Hoedemakers

HEREN 1

Trainer / coach:
Gijs van Esch

Trainingstijd:

Donderdag 20.45 – 22.30 uur in de Misse

Tibor van der Wel
Jordy Weekers
Marco van Uden
Martijn van Tilburg
Brian van Breugel
Peer Kooijmans
Robin van de Elzen
Wout Pittens
Bas Jurres (recr.)

HEREN 2

Trainer / Coach: Vacature

Trainingstijd:

Donderdag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Mark Pijnenburg
Matties Otter
Floris Ran
Rowan Langenhuijsen
Rick Smits
Gijs van Esch
Tim van Boxtel
Tanno Langenhuijsen
Lucas van Dinther
Mark Mettler
Tim Schaap
Milton Ooms
Joris Mosterdijk
Danny Meesters
Mart Smits (recr.)
Patrick Jansen (recr.)
Stan van der Sluis (recr.)
Niels Cooijmans (recr.)
Rowan Cooijmans (recr.)
Nick Bertrums (recr.)
Stijn van de Ven (recr.)

DAMES 1 (RECREANTEN)

Trainer / coach: Vacature

Trainingstijd:

Donderdag 20.45 – 22.00 uur in de Misse

Claudia van de Veerdonk
Wendy van der Lee
Marie-José van den Heuvel
Robin Busio
Emma van de Wal
Laura Pennings
Barbara Wolters-Ireeuw (recr.)
Elle van Hedel (recr.)
Arnoldine Sterks (recr.)

DAMES RECREANTEN 1

Trainingstijd:

Maandag 20.45 – 22.00 uur in de Misse

Marieke Coolen
Corina Vermeieren
Marieke Klomp
Alda Kohler
Margreet Lips
Brigitte Muselaers
Marion Pijnenburg
Maria van der Steen

HEREN RECREANTEN

Trainingstijd:

Maandag 19.30 – 20.45 uur in de Misse

Erwin van de Veerdonk
Johannes Ackermans
Marcel Blom
Leo van Hedel
Roelof Heessels
Dirk van Lieshout
Stefan Luites
Peter Rijkers
Jeroen Rijkers
Vincent Rijkers
Joost Roodenrijs
Gertjan Sterks
Erik van Summeren
Norbert Vissers
John van Vugt
Willem Waarts
Carlo Langenhuijsen 

DAMES RECREANTEN 2

Trainingstijd:
Donderdag 20.45 – 22.00 uur in de Misse  

Fleur van der Loo
Steffie van Zandbeek
Julia Kapteijns
Sophie van de Loo
Lieke Krol
Amber Maas
Eline de Keijzer
Marlot van Osch
Lieke Rovers